Skocz do zawartości

XboxArea - Najlepsze forum o konsolach Xbox 360 oraz One używa cookie. Zapoznaj się z Privacy Policy aby uzyskać więcej informacji. Aby usunać tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję użycie cookie

Zdjęcie

Komendy głosowe a Kinect

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów
  • Lubię grać w:FPP
  • GamerTag:DeFokks

Napisany 18 listopad 2011 - 22:53

Obecnie moje konto jest zarejestrowane na Polskę, co oznacza brak komend głosowych. Wiem, że istnieje możliwość przeniesienia konta do innego regionu raz na jakiś czas (co 6 miesięcy?).

Zastanawiam się nad zmianą regionu na Wielką Brytanię, z czym to się wiąże?

Z tego co oglądałem to komendy głosowe dla Kinecta powinny wtedy działać normalnie.

Kolejne pytanie, może ktoś się orientuje, czy po takiej zmianie będą mi działały komendy głosowe w grach Kinect Sports 1 i Kinect Sports Season Two? Jedynka z polskimi napisami, a druga część jest niestety z polskim dubbingiem.

Wskazówki i odnośniki mile widziane, proszę o pomoc.

Dodany obrazek

#2 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 00:24

Przed chwila znalazłem informację, że nie ma możliwości migracji z PL do UK, trzeba założyć nowe konto... Nie wiem co mi strzeliło do głowy PL konto zakładać, spodziewałem się problemów...

Czy jest jakaś możliwość by korzystać z komendy głosowej?

EDIT:

Udało mi się uruchomić komendy głosowe w menu Xbox, aby to zrobić należy odłączyć konsolkę od internetu, wejść w ustawienia konsoli, zmienić region na United States, język na english. Komendy głosowe w menu dostępne:

http://support.xbox....with-your-voice

Nie wiem czy to coś w grach pomoże, sprawdzę ale mam złudne nadzieje.

Edytowany przez DeFokks, 19 listopad 2011 - 00:43.

Dodany obrazek

#3 Guest_stereomaik_*

Guest_stereomaik_*
  • Gość

Napisany 19 listopad 2011 - 00:54

A powiedz mi, bo szczerze nie testowałem sam - jak się ma konto PL i w grze są komendy głosowe, to działają?

#4 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 09:11

Jeszcze tego nie sprawdzałem, mam konto PL, zmieniłem w ustawieniach konsoli region i język. Komendy w menu działają, jak będzie z grami to dopiero się przekonamy. Póki co chciałem sprawdzić, czy ktoś wie coś więcej na ten temat.

Dodany obrazek

#5 Guest_stereomaik_*

Guest_stereomaik_*
  • Gość

Napisany 19 listopad 2011 - 09:32

Chodzi o to ze jezeli w pl beda dzialac wgrach to nie widze powodu zeby zmieniac konto. nowy dash sie tak swietnie obsluguje ruchem ze komendy glosowe w meu wydaja mi sie zbednym bajerem. oczywiscie jezeli ktos woli to luz:)

#6 Lukas

Lukas
  • Użytkownik
  • 758 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • GamerTag:Lukas4Angels

Napisany 19 listopad 2011 - 11:38

Ludzie, w grach mikrofon działa w obojętnie jakim języku wystarczy go włączyć w ustawieniach kinecta, a żeby mieć komendy głosowe w menu to tak jak sam do tego doszedłeś zmieniasz region i język.
Dodany obrazek

#7 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 19:22

Mi chodzi o komendy głosowe w grach, to że mikrofon kinecta działa to nic nowego. Fajnie, że chociaż komendy głosowe działają w menu, kwestia czy bedą działać w grach co jest najważniejsze. Rozgrywka byłaby dużo przyjemniejsza, choćby w takim golfie w Kinect Sports Season Two to jest prawie mus.

Dodany obrazek

#8 ForAce

ForAce
  • Administrator
  • 8134 postów
  • Lubię grać w:RPG
  • GamerTag:For4ce

Napisany 19 listopad 2011 - 19:37

zaraz sprawdze ten twoj sposob, ale to dziala jak mam konsole podpieta do neta?

Jak podepniesz do neta to nie działają komendy, a chciałem sprawdzić jak spisuje sie szukanie w bing.

Edytowany przez ForAce, 19 listopad 2011 - 19:44.

#9 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 19:45

Właśnie nie działa chyba, kiepsko to wygląda, ciekawe czy ta zmiana regionu coś by dała, musiałbym załozyć nowe konto jak rozumiem?

Dodany obrazek

#10 ForAce

ForAce
  • Administrator
  • 8134 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 19:58

tak, pamiętam, że kiedyś się bawiłem w zagraniczne konto i działało, ale nie będę dla takiej rzeczy zmieniać gamertaga. :/ lub logować się na nie by móc gadać do tv. Daj spokoj.

#11 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 20:59

Ja gram w Kinecta głównie, taka funkcja na pewno by mi się przydała, internet kończy się niedługo, a na gamertagu mi nie zależy. Od 12 grudnia w takim razie będę używał nowego gamertaga, czy wszystkie gry, dodatki bedę mógł przenieść, chodzi o licencję?

Dodany obrazek

#12 ForAce

ForAce
  • Administrator
  • 8134 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 08:42

Dodatki będą działały ci na nowym gamertagu, lecz licz się z tym ze jak konsola ci padnie wtedy będziesz musiał się pobawić w przeniesienie licencji. ;)

#13 Lukas

Lukas
  • Użytkownik
  • 758 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • GamerTag:Lukas4Angels

Napisany 20 listopad 2011 - 19:11

DeFokks co jest w tym golfie takiego, że przydały by się funkcję głosowe kinecta ?
Dodany obrazek

#14 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 20:06

Przykładowo: podczas uderzenia wybierasz trening, niby masz już idealnie namierzone, bez komendy głosowej do uderzenia trzeba podnieś rękę do góry, w tym czasie bardzo często Twoje idealne namierzenie się psuje, bo lekko przesuwa w bok. Komenda głosowa byłaby w tym choćby przypadku idealna.

Właśnie gram w Kinect Sports 2 z komendami głosowymi, tylko nie rozumiem czemu kiepsko je wychwyca, muszę obejrzeć parę filmików, akcent mam w porządku, więc nie rozumiem o co chodzi.

Może obejdzie się bez zmiany konta, gdy będę chciał internet to podłączę i pogram już bez tego, a gdy będę chciał komendy głosowe to wystarczy odpiąć internet, zmienić ustawienia i działa.

Dodany obrazek

#15 DeFokks

DeFokks
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 17:19

Wygląda na to, że nie będę musiał zmieniać konta, komendy głosowe nadal mi działają.

Podpinałem się do neta już kilkanaście razy i wszystko nadal idealnie działa. Polskie konto live, a ustawienia konsoli ustawione na Stany Zjednoczone i english.

Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników