Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komendy g?osowe a Kinect

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów
  • Lubi? gra? w:FPP
  • GamerTag:DeFokks

Napisany 18 November 2011 - 22:53

Obecnie moje konto jest zarejestrowane na Polsk?, co oznacza brak komend g?osowych. Wiem, ?e istnieje mo?liwo?? przeniesienia konta do innego regionu raz na jaki? czas (co 6 miesi?cy?).

Zastanawiam si? nad zmian? regionu na Wielk? Brytani?, z czym to si? wi??e?

Z tego co ogl?da?em to komendy g?osowe dla Kinecta powinny wtedy dzia?a? normalnie.

Kolejne pytanie, mo?e kto? si? orientuje, czy po takiej zmianie b?d? mi dzia?a?y komendy g?osowe w grach Kinect Sports 1 i Kinect Sports Season Two? Jedynka z polskimi napisami, a druga cz??? jest niestety z polskim dubbingiem.

Wskazówki i odno?niki mile widziane, prosz? o pomoc.

Dodany obrazek

#2 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 November 2011 - 00:24

Przed chwila znalaz?em informacj?, ?e nie ma mo?liwo?ci migracji z PL do UK, trzeba za?o?y? nowe konto... Nie wiem co mi strzeli?o do g?owy PL konto zak?ada?, spodziewa?em si? problemów...

Czy jest jaka? mo?liwo?? by korzysta? z komendy g?osowej?

EDIT:

Uda?o mi si? uruchomi? komendy g?osowe w menu Xbox, aby to zrobi? nale?y od??czy? konsolk? od internetu, wej?? w ustawienia konsoli, zmieni? region na United States, j?zyk na english. Komendy g?osowe w menu dost?pne:

http://support.xbox....with-your-voice

Nie wiem czy to co? w grach pomo?e, sprawdz? ale mam z?udne nadzieje.

Edytowany przez DeFokks, 19 November 2011 - 00:43.

Dodany obrazek

#3 Guest_stereomaik_*

Guest_stereomaik_*
  • Go??

Napisany 19 November 2011 - 00:54

A powiedz mi, bo szczerze nie testowa?em sam - jak si? ma konto PL i w grze s? komendy g?osowe, to dzia?aj??

#4 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 November 2011 - 09:11

Jeszcze tego nie sprawdza?em, mam konto PL, zmieni?em w ustawieniach konsoli region i j?zyk. Komendy w menu dzia?aj?, jak b?dzie z grami to dopiero si? przekonamy. Póki co chcia?em sprawdzi?, czy kto? wie co? wi?cej na ten temat.

Dodany obrazek

#5 Guest_stereomaik_*

Guest_stereomaik_*
  • Go??

Napisany 19 November 2011 - 09:32

Chodzi o to ze jezeli w pl beda dzialac wgrach to nie widze powodu zeby zmieniac konto. nowy dash sie tak swietnie obsluguje ruchem ze komendy glosowe w meu wydaja mi sie zbednym bajerem. oczywiscie jezeli ktos woli to luz:)

#6 Lukas

Lukas
  • U?ytkownik
  • 759 postów
  • Lubi? gra? w:Przygodowe
  • GamerTag:Lukas4Angels

Napisany 19 November 2011 - 11:38

Ludzie, w grach mikrofon dzia?a w oboj?tnie jakim j?zyku wystarczy go w??czy? w ustawieniach kinecta, a ?eby mie? komendy g?osowe w menu to tak jak sam do tego doszed?e? zmieniasz region i j?zyk.
Dodany obrazek

#7 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 November 2011 - 19:22

Mi chodzi o komendy g?osowe w grach, to ?e mikrofon kinecta dzia?a to nic nowego. Fajnie, ?e chocia? komendy g?osowe dzia?aj? w menu, kwestia czy bed? dzia?a? w grach co jest najwa?niejsze. Rozgrywka by?aby du?o przyjemniejsza, cho?by w takim golfie w Kinect Sports Season Two to jest prawie mus.

Dodany obrazek

#8 ForAce

ForAce
  • U?ytkownik
  • 8182 postów
  • Lubi? gra? w:RPG
  • GamerTag:For4ce

Napisany 19 November 2011 - 19:37

zaraz sprawdze ten twoj sposob, ale to dziala jak mam konsole podpieta do neta?

Jak podepniesz do neta to nie dzia?aj? komendy, a chcia?em sprawdzi? jak spisuje sie szukanie w bing.

Edytowany przez ForAce, 19 November 2011 - 19:44.

#9 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 November 2011 - 19:45

W?a?nie nie dzia?a chyba, kiepsko to wygl?da, ciekawe czy ta zmiana regionu co? by da?a, musia?bym za?ozy? nowe konto jak rozumiem?

Dodany obrazek

#10 ForAce

ForAce
  • U?ytkownik
  • 8182 postów

Napisany 19 November 2011 - 19:58

tak, pami?tam, ?e kiedy? si? bawi?em w zagraniczne konto i dzia?a?o, ale nie b?d? dla takiej rzeczy zmienia? gamertaga. :/ lub logowa? si? na nie by móc gada? do tv. Daj spokoj.

#11 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów

Napisany 19 November 2011 - 20:59

Ja gram w Kinecta g?ównie, taka funkcja na pewno by mi si? przyda?a, internet ko?czy si? nied?ugo, a na gamertagu mi nie zale?y. Od 12 grudnia w takim razie b?d? u?ywa? nowego gamertaga, czy wszystkie gry, dodatki bed? móg? przenie??, chodzi o licencj??

Dodany obrazek

#12 ForAce

ForAce
  • U?ytkownik
  • 8182 postów

Napisany 20 November 2011 - 08:42

Dodatki b?d? dzia?a?y ci na nowym gamertagu, lecz licz si? z tym ze jak konsola ci padnie wtedy b?dziesz musia? si? pobawi? w przeniesienie licencji. ;)

#13 Lukas

Lukas
  • U?ytkownik
  • 759 postów
  • Lubi? gra? w:Przygodowe
  • GamerTag:Lukas4Angels

Napisany 20 November 2011 - 19:11

DeFokks co jest w tym golfie takiego, ?e przyda?y by si? funkcj? g?osowe kinecta ?
Dodany obrazek

#14 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów

Napisany 20 November 2011 - 20:06

Przyk?adowo: podczas uderzenia wybierasz trening, niby masz ju? idealnie namierzone, bez komendy g?osowej do uderzenia trzeba podnie? r?k? do góry, w tym czasie bardzo cz?sto Twoje idealne namierzenie si? psuje, bo lekko przesuwa w bok. Komenda g?osowa by?aby w tym cho?by przypadku idealna.

W?a?nie gram w Kinect Sports 2 z komendami g?osowymi, tylko nie rozumiem czemu kiepsko je wychwyca, musz? obejrze? par? filmików, akcent mam w porz?dku, wi?c nie rozumiem o co chodzi.

Mo?e obejdzie si? bez zmiany konta, gdy b?d? chcia? internet to pod??cz? i pogram ju? bez tego, a gdy b?d? chcia? komendy g?osowe to wystarczy odpi?? internet, zmieni? ustawienia i dzia?a.

Dodany obrazek

#15 DeFokks

DeFokks
  • U?ytkownik
  • 362 postów

Napisany 22 November 2011 - 17:19

Wygl?da na to, ?e nie b?d? musia? zmienia? konta, komendy g?osowe nadal mi dzia?aj?.

Podpina?em si? do neta ju? kilkana?cie razy i wszystko nadal idealnie dzia?a. Polskie konto live, a ustawienia konsoli ustawione na Stany Zjednoczone i english.

Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników